A2 SINIFI EHLİYET (MOTORSİKLET) 

Misyonumuz  

                                  
Kursiyerlerimize; MTS kursları programlarını, evrensel ve teknolojik gelişme faktörlerini de dikkate alarak etkili ve verimli bir şekilde uygulamak, kursiyerlerin bilgi beceri ve kabiliyetlerine uygun kaliteli bir eğitim hizmetini sunmak, onların sosyal, kültürel ve sürücülük yeteneklerini geliştirmelerine ortam hazırlamak, kursta öğrendiklerini günlük hayata uygulamalarını sağlamaktır.

Vazgeçilmez Değerlerimiz

1. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
2. Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.
3. Trafikte; kurallara uyan saygı odaklı sürücüler yetiştirerek, çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
4. Etkin ekip çalışmasına inanırız.
5. Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.

 
Eğitmenlerimiz

Kendi branşlarında sürücü kurslarının kuruluşundan bu yana çalışıp tecrube sahibi olan, Trafik ve Çevre Bilgisi dersi, İlkyardım dersi, Motor dersi Öğretmenleri ile teorik eğitimini, Direksiyon eğitimlerini de yine 15 yıllık tecrubeye sahip Direksiyon Usta Öğreticileri ile çalışmaktayız. 
Pistler ve araçlarımız

Her sürücü kursunda olması gerektiği gibi pistimiz ileri derecede düzgün ve planlıdır. Araçlarımız  2007 Model Fiat Paliolar, yamaha ve mondial motosikletler, İveco otobüsler ile hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Kurumumuz; Sürücü adaylarının bilgilerini, becerilerini, yeteneklerini, insani ve etik değerlerini ön planda tutarak, yüksek karakterli ileri bir Türkiye idealine sahip insanlar olarak yetiştiren ve bölgesinde ilgi odağı olan en iyi MTS kursu olmak.
Klimalı sınıflarda 20 kişilik ferah bir ortamda, video ve slayt desteği ile çağdaş ve modern bir eğitim sunan kursumuz sizlere çağın en son sistemlerinde rehber öğretmenlerin de desteği ile hizmet vermektedir.
Kursumuz uzman kadrosu ile yaptığı titiz çalışmalar sonucunda hazırlamış olduğu sürücü eğitimi kitabı ile yeni sınav sistemine adayları daha iyi adapte ederek yüksek başarı elde edilmesini sağlamıştır. Başarıyı elde etmenin yolu kaynakların doğru kullanımından geçer. Bunu göz önünde bulunduran Gökcan Sürücü Kursu en son değişiklik ve yasalar dahilindeki eğitim sistemini yakından takip ederek adaylarına daha iyi eğitimi vermenin yollarını aramaktadır.

 

 


ONLİNE KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ


ARANAN ŞARTLAR
OTOMOBİL ALIRKEN
ÖNEMLİ İPUÇLARI
İKİNCİ EL OTO
KASKO YAPTIRIRKEN
YABANCI Ü. EHLİYETİ
OTOMOBİL SATARKEN
PRATİK BİLGİLER
VİRAJA GİRERKEN
FAYDALI LİNKLER
HAYAT KURTARIR !
YAZ HAZIRLIĞI
YAKIT TASARRUFU
GÜVENLİ SÜRÜŞ
S.S.S
SAĞLIK RAPORU
KIŞ HAZIRLIĞI
UZUN SÜRÜŞLER
LASTİK KULLANIMI
MEVZUAT
Adres : Merkez Mah. Marmara Cad. Genç İş Merkezi No:14 K:5 Avcılar / İstanbul
Tel : (0212) 695 77 65 Fax : (0212) 509 58 09 Gsm : (0505) 373 70 90 E-mail : gokcansurucukursu@hotmail.com , info@gokcanehliyet.com